czwartek, 21 listopada 2013

!!!! I Ty możesz zostać Św. Mikołajem :))) !!!!

Zacznę od słów:

"Wierzysz w cuda? Wierzysz w czary? Co, nie umiesz czarować? Umiesz, tylko jeszcze o tym nie wiesz. Przeczytaj, a dowiesz się jak zostać czarodziejem dziecięcych marzeń i poczuć wiarę w rzeczy niemożliwe...Chcesz pomóc?..."

 Rok temu przeczytałam artykuł w Newsweeku, który każdy z Was może przeczytać również tutaj w wirtualnej gazecie: http://polska.newsweek.pl/artykuly/Polska/listonosz-swietego-mikolaja,99560,1,1.html
Opowiada o człowieku, który autentycznie stał się Świętym Mikołajem naszych czasów :) i choć nie jest teraz już z tym sam, bo ma liczne grono pomocników zasługuje na największy podziw oraz szacunek za dobre serducho i okazałą pomoc!!!

Niestety w zeszłym roku kiedy gazeta wpadła mi w ręce, było już po fakcie, ale obiecałam sobie, że w tym roku i ja będę Świętym Mikołajem dla kogoś zupełnie mi obcego, kto bardzo mocno wierzy. Ze wszystkich swoich mocy postaram się spełnić marzenie :) Może i Ty zechcesz wziąć udział w tej akcji???? Wiem, że ludzi z dobrymi serduszkami jest wiele, nazywam ich takimi cichymi bohaterami :))) Może i tutaj tak po ciuchutku przeczytasz artykuł i poczujesz, że chcesz to zrobić, chcesz zostać ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM :D Zachęcam całym sercem, całą duszą... Koniecznie przeczytaj artykuł!!! 

Tutaj jest strona www.listydomikolaja.org - proszę się nie martwić jeśli się w tym momencie nie wyświetla, lada moment będzie w nowej odsłonie o czy przekonuje pan Zbyszek Reiss von Święty Mikołaj :) Zajrzyj i tutaj https://www.facebook.com/ListyDoMikolaja 

To nie jest akcja na pokaz, to akcja dla ludzi z dobrym serduchem!!!! I TY ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM :D 

pozdrawiam cieplutko i cicho wierzę w rzeczy niemożliwe :))))